Jakim sposobem urządzić pensjonat?

Żyję wspólnie z mężem i także dzieciakami w mniejszej, górskiej wioski. Piękna okolica, natura, cisza również relaks to główne cechy naszej osady. Niemniej w niedalekiej lokacji jest wiele atrakcji krajoznawczych. Jest też, jak to na ogół w górach bywa, obficie wyciągów narciarskich. Racząc to wszystko pod notkę zdecydowaliśmy z współmałżonkiem otworzyć malutki pensjonat. Mieliśmy trochę wolnych środków pieniężnych, pobudowaliśmy tym samym ładny, innowacyjny obiekt. I obecnie została sprawa jego urządzenia. Pragnęliśmy by był gustowny, wystrojem nawiązujący do miejsc. Aby odczuło się w nim klimat gór. Niestety architekt wnętrz to nie istnieje nasza silna strona. Żadne z nas nie ma fantazji przestrzennej. Niewątpliwie wypatrywaliśmy weny zarówno w internecie i również w rozlicznych katalogach. Zajrzeliśmy także wiele obiektów tego typu. Ale to cały czas nie było to co pragnęlibyśmy osiągnąć. W dużej ilości wypadków były to zwyczajnie pomieszczenia do wynajęcia. Nam chodziło o coś więcej. Tu mógł nam wesprzeć jedynie odpowiedni architekt wnętrz.

Rozpoczęliśmy zatem wyszukiwania tego typu profesjonalisty. Na szczęście większość z nich na własnych stronach internetowych, przedstawia fotografie z spełnionych realizacji. Dzięki temu człowiek wie co zdoła się spodziewać. Wybraliśmy jakąś, nader początkującą Panią architekt. Nieznacznie się zastanawialiśmy, iż na skutek na swój młody wiek, nie wydedukuje naszych potrzeb, mimo to okazało się, że jesteśmy w błędzie. Zajechała, zobaczyła i rozpoczęliśmy prowadzić rozmowę. Przeważnie to Ona zadawała pytania. Po tej wizycie przywołała nas o nieco dni na namysł nad myślą. Trzy dni od tego czasu zajechała znowu oraz przywiozła wstępne wizualizacje.

architekt wnętrz

Wyglądały naprawdę świetne. Szczególnie jedna uderzyła nam do gustu. Stanowiła nadzwyczaj banalna a jednakże ściśle oddawała to co potrzebowaliśmy posiadać. W bliskim czasie brygada przystępuje do pracy w naszym hoteliku. Będzie pięknie i klimatycznie.

źródło: mur-beton.com