Męski striptiz


Jest to nie lada wyzwanie dla poniektórych panów. Inni śnią o takiej możliwości, tymczasem posiadają problem ze odnalezieniem pani, jaka takim występem byłaby zainteresowana. Jeszcze inni panowie są podatni do uczynienia striptizu, jednak zaledwie wtenczas, jak na kompletny spektakl zdołałaby patrzeć ich stała partnerka. Są także i tacy panowie, jacy zawodowo tańczą dla pań.
Męski striptiz w domowych warunkach wskazane jest poczynić niewieście dopiero po kilku próbach dokonanych bez widzów. Wolno opierać się na filmikach odszukanych w necie. Można także opierać się na niektórych obrazach filmowych. Egzystują zarówno szkoły, jakie instruują panów czynienia fachowych pokazów striptizerskich.
Jak zrobić striptiz w domowych warunkach? Wypada przede wszystkim niezbędnie zadbać o atrakcyjny fizycznie wizerunek. Facet pod żadnym pozorem nie będzie podniecająco wyglądał, jeśli uczyni striptiz w bokserkach, na jakich są nadruki ukazujące postaci z kreskówek. Koniecznie też wypada zsunąć z takiej okazji skarpetki oraz przepocone koszulki. Porywającą odzieżą będzie koszula, w jakiej są wielkie ilości guzików – wówczas bez trudu będzie nam o jej ściąganie w seksowny sposób. Koszule z guzikami ściąga się ogromnie bardziej erotycznie aniżeli podkoszulki. Osoby, jakie robią męski striptiz zawodowo utrzymują, że do zupełnej garderoby prawidłowo jest dołożyć jakiś porywający bonus, taki jak na przykład pas lub kapelusz, tudzież szalik. Poza przyodzianiem, istotne jest wyekwipowanie pokoju, w którym będzie odbywał się męski striptiz: niezbędne jest zainstalowanie właściwych świateł (powinny być nieznacznie przygaszone), a także włączenie zmysłowej, intymnej muzyki. W czasie robienia striptizu ważne jest zachowanie należytego tempa: nie wolno rozbierać się nadto szybko. Po ściąganiu każdej dodatkowej części odzieży koniecznie należy uczynić przerwę dla zdobycia lepszego efektu. Najwyższą rzeczą przy robieniu striptizu jest zaakceptowanie siebie i własnego ciała. Mężczyzna, który nie uważa się za atrakcyjnego nie będzie nigdy czynił porządnego striptizu.
Źródło: www.sassyboys.com